Bu sitede yapacağınız alışverişler 256bit SSL ile korunmaktadır.

Dernek Teması


Dernek Teması

Aşağıdaki Demomuz;
Derneklere, Köylere, Vakıflara, Kooperatiflere, Sendikalara, Sivil Toplum Kuruluşlarına, Belediyelere uygun olup ona göre uyarlanır.
Demo2 veya Demo3 ten birini satın aldığınızda diğerine tek tıklama ile her zaman geçiş yapabilirsiniz.
Dernek demo fiyatları ile teknik özellikleri görmek ve sipariş vermek için Dernek Demoları sayfasını ziyaret ediniz.


İyi bir dernek teması sade ve kullanışlı olmalı,  tasarım da sadelik özellikle ileri yaşlı insanların web sitesini daha kolay gezinmelerini sağlar.  

 

Yaşı ileri olan insanlarda görme problemleri olacağından fontlar da daha sade düz verdana, tahoma, arial tarzı fontlardan oluşma paragraflar seçilmelidir.

 

Güvenlik elbette önemlidir. Wordpress gibi açık kaynak siteler yerine daha güvenli özel yazılımlı siteler seçmelisiniz.

 

Biz ise özel yazılımlı benzersiz web sitesi sunarak kullanımı kolay olup iki dernek teması yaklaşık 10 adet renk seçimi vardır. Bu renkler arasında geçiş yapabilirsiniz. Çok tema olduğunda modüler zayıf eksik bulunması yerine 2 tema yaparak tüm bilgi birikimimizi uygulayarak zengin bir çok modüllerimiz vardır.

 

Dernek teması  seçiminde diğer bir önemli konu sitenin mizanpajı başlıkların kolay bulunabilmesi, tüm cihazlarda sorunsuz görüntülenmesi gerekir.

 

Dernek temaları veya köy dernek temaları için yönetim paneli önemlidir. Devamlı veri ekleme çıkarma ihtiyacı olacağından yönetim paneli olmalı ki kolayca ekleme çıkarma yapmalısınız.

 

Yönetim panel de wordpress tarzı panelerin kullanması bilgi gerektirir kullanması zordur. Bunun yerine özel yazılımlı paneller daha kolaydır. Panelimizi kullanan müşterilerimiz sıradan dernek veya köyün insanı veya muhtarıdır. Bilgisayar mühendisi veya web site tasarımcı gibi bir bilgi sahibi olmadan rahatça kullanabilmekteler.

 

Hazır Dernek Sitesin de bulunan temamızda dernek, vakıf ve köyler için sunulan dernek temasında yaklaşık 10 adet renk vardır. Bu renkler arasında tek tıklama ile temalar renkler arasında geçiş yapabilirsiniz. Yeşil butona bastığınızda yeşile, kırmızı butona bastığınızda sitenin rengi kırmızıya dönmektedir.Anahtar Kelimeler:

dernek teması  
  
dernek  
  
dernek temasi  
  


dernek sitesi tasarımı

dernek sitesi tasarımıÜcretsiz Deneyin