Bu sitede yapacağınız alışverişler 256bit SSL ile korunmaktadır.
İptal ve İade İşlemleri
Sipariş İptal İşlemi

Siparişinizi kurulum sürecine girmeden önce iptal etmek istemeniz durumunda İletişim numaralarımızı arayarak bilgilendirme yapmanız yeterlidir. Müşteri temsilcilerimiz siparişinizi iptal ederek alışveriş tutarınızı kredi kartınıza eksiksiz olarak iade edecektir.

Kurulumu tamamlanan siparişlerde tarafımızca ödenen hosting ve alan adı kayıt ücretleri iade edilememektedir.
Tüketicinin korunması hakkındaki 4077, 4822 no lu kanunlara göre ayıplı mal ve hizmetlerin tanımı yapılmış ve iade şartları belirlenmiştir. İade talebinde bulunulabilmesi için ürün ve hizmetin tekrar satılabilirliğine zarar gelmemesi gerekmektedir.

Hosting hizmeti: En fazla paket satış tutarı kadardır.
Alan adı kayıt hizmeti com/net/org/tr uzantıları için sipariş sayfamızda belirtilen tutardır.
14 günü aşmamış ve kurulumu tamanlamış siparişleriniz için iade talebi oluşturmanız halinde ödeme yaptığınız tutar üzerinden hosting ve alan adı kayıt ücreti düşülecek, kalan tutar banka hesap numaranıza iade edilecektir.

İade edilen ücret hesabıma ne zaman yansımış olur?
İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi 14 günü aşmamış ve kurulum işlemleri başlatılmamış siparişleriniz için iade talebinizi takip eden 24 saat içerisinde alışverişte kullanmış olduğunuz kredi kartına, banka havalesi ile yapılan ödemelerde banka hesap numaranıza yapılır.
İptal veya iade ettiğiniz siparişleriniz ile ilgili ücret iadesi 14 günü aşmamış ve kurulumu tamamlanmış siparişleriniz için iade talebinizi takip eden 7 iş günü içerisinde hosting ve alan adı kayıt ücretleri düşülecek ve kalan tutar tarafımıza ileteceğiniz banka hesap numarasına havale/eft ile gönderilecektir.
İade işleminin yapılmasının ardından kredi kartı ekstrenizde iade tutarın görüntülenmesi bankaya bağlı olarak 3 ila 7 günü bulabilir.

İlk siparişinizden sitenizi teslim alana kadar olan çalışma çizelgemiz için aşağıdaki butonu tıklayınız.

NASIL ÇALIŞIR >>

HAZIR DERNEK SİTESİ Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı Elektronik Ticaret Bilgi Sistemi'ne kayıtlıdır.
Doğrulamak için aşağıdaki logoyu tıklayınız.

Whatsapp Canlı Destek
Whatsapp Canlı Destek
Telefon Destek
serit bar