Bu sitede yapacağınız alışverişler 256bit SSL ile korunmaktadır.
Sıkça Sorulan Sorular

Bizlerin uzmanlık alanı Derneklere, Köylere, Vakıflara, Kooperatiflere, Belediyelere web sitesi yapmaktır. Üste örnek demo sayfasında çalışmalarımız mevcuttur. Tanıtımınızı yaparak haber, duyuru, resim, video ve içeriklerle web sitenizin zengin görünüme kavuşturularak üyelerinizle etkileşime geçilmesini sağlıyoruz. Daha fazla bilgi için lütfen bizi arayınız.

Wordpress ve Joom hazır sistemlerdir. Açık kaynak kodlu olduklarından yazılım açıklarını herkes tarafından bilinir ve yönetim panelini kullanması oldukça zordur. Yönetim paneli kullanmak için nerdeyse bir uzman olmanız gerekiyor veya bir eğitim almanız gerekiyor. Bizde ise tasarım ve yazılım kendi ekibimiz tarafından hazırlanmış olup (MVC/C#) kaynak kodları kapalı olup güvenlidir. Panelimizin kullanımı oldukça basittir. Menü yapılarımız modülerimiz bilgisayar eğitimi almamış kişiler dahi rahatlıkla kullanabilme düzeyindedir. Yönetim panelimiz kesinlikle tek bir arıza sorun çıkarmaz ürünümüzün arkasındayız aksi halde ödediğiniz tutarı iade ediyoruz.

Siparişinizden bir gün sonra web siteniz teslim edilir. Sipariş formunda belirtiğiniz mail adresine yönetim panel şifreleri gönderilir. Bu şifre ile web sitenizi düzenleyebilirsiniz, ekleme çıkarma yapabilirsiniz.

Alan adınız yok ise herhangi bir domain firmasından temin edebilirsiniz veya bizde sipariş esnasında yeni alan adı alacağım seçerseniz kolaylıkla web sitenizle beraber domain adını satın almış olursunuz.

Düşündüğünüz alan adı dolumu boşmu kontrol etmek için Anasayfa da Domain Sorgulama kısmından istediğiniz alan adını yazarak alınabilir imkanı varmı kontrol edebilirsiniz.

Alan adınızın kayıtlı olduğu yere dns değişikliği yapmanız gerekiyor. Dns adreslerimiz Sipariş Ver sayfasında alan adımı kullanacağım seçtiğinizde karşınıza çıkar. İsterseniz bizi arayarak yardım alabilirsiniz.

Yazılımımız kaynak kod korumalı olup kendi güvenli sunucularımızda barındırıyoruz. Yedekleme bakım teknik destek hizmetimizin içerisindedir.

Evet fiyatlarımıza %18 KDV dahildir.

Hazır Dernek Sitesinden web site hizmeti aldığınız sürece ücretsiz teknik desteğimiz mevcuttur.

Evet yönetim panelimiz mevcut, Responsive mobil uyumlu olup yönetim panelinizden sitenizin içindeki içerikleri dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Kullanımı oldukça basit ve kullanışlıdır. Piyasadaki hazır joom tarzı yönetim paneli olmayıp asp.net ile yazılmış profesyonel kullanımı oldukça basit paneldir. Siparişinizden sonra kullanımı hakkında size öğretimi yapılacaktır. Yıl içerisinde istediğiniz gibi destek ekibimizi arayabilir destek alabilirsiniz.

Üyelik sistemi mevcuttur. Üye Ol sayfanızdan üyeler üye başvurusunda bulunurlar, bu bilgiler sizin yönetim panelinize düşer siz onaylarsanız üye olurlar. Üyelik Resmi Üye ve Site Üyesi diye ikiye ayrılır. Kişiyi istediğiniz kategoride kaydedebilirsiniz.

Ödeme sistemini kullanabilmek için öncelikle resmi bir kuruluş olmanız gerekiyor. Ödeme sistem alt yapısı iyzico.com üzerinden çalışmaktadır. iyzico firması sizden resmi faaliyete bulunduğunuza dair resmi belgeler istemektedir. Onay verdiklerinde üyeliğiniz aktif olmakta web siteniz üzerinden ödeme alabileceksiniz. Daha fazla bilgi için web siteleri üzerinden veya sözleşmelerinden ulaşabilirsiniz.

İnternette tüm web sitelerin yıllık uzatım ücreti mevcuttur. e-ticaret, şirket sitesi, kişisel blog, dernek köy siteleri farketmeksizin yıldan yıla uzatılırlar. Yıllık uzatım ücreti hosting ile domain ücretidir. Satın aldığınız paket türüne göre değişmektedir. Bizi arayarak net ücreti öğrenebilirsiniz.

Resim eklerken ebat sorunu yaşamadan kolaylıkla resminizi seçip yükle diyorsunuz. Resim ebatını sistemimiz kendisi ayarlamaktadır. Kendisi küçültme yapmaktadır. Video ise Youtube.com da beğendiğiniz videoları kapasite sorunu olmadan kolaylıkla ekleyebiliyorsunuz, Ekleme anlatımı yönetim panelinizde mevcuttur.

Bizler verdiğimiz hizmette ve bilgi birikimimize tecrübemize güvenmekteyiz. Bu yüzden sitede çalışmayan veya düzeltilmeyen bir durumla karşılaşıp 24 saat içinde düzeltilmez ise iade hakkınız bulunmaktadır.

Evet, 09:00 - 18:00 saatleri arası telefonlarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

Sipariş Ver sayfamızdan online sipariş verebilmenin yanında 0212 436 8360 telefonumuzu arayarak yardım alabilirsiniz.

1.Banka Havalesi 2.Kredi Kartı

Firmamızın kurucusu internet sektöründe 17 yıllı aşkın süredir faaliyet göstermektedir. Sektörde saygın yeri bulunan Pnoks Yazılım Danışmanlık Hizmetlerinin kuruluşuyuz. Google arama sonuçlarında her zaman üst sıralarda olup referanslarımızı web sitemizde belirtiriz, referanslarımızdan bizi daha iyi inceleyebilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin