Hazır Dernek Sitesi

Blog Yazıları


Dernek Site Scripti


Dernek sitesi script isteyenlere uygun fiyatlar devam etmekte.  Kullanışlı asp.net C# diliyle yazılmış sorunsuz işleyen web sitesine sahip olabilirsiniz.

İnternet'te sayısız dernek sitesi örneklerini incelemişsinizdir. 12 yıldan beri sadece derneklere web sitesi yapan hazır dernek sitesinin örnek demosunu incelemenizi tavsiye ederiz.

Bu demoda dernek hakkında tanıtım yazısı tarihçesi, kurucular ile yönetim kurulu, üyeler foto galerisi ve videolar sayfası, haber ve duyuru, başkanın yazısı makale ve yazarlar bölümü üye ol bölümü gibi bir çok sayfadan oluşmaktadır.

Dernek site scriptini kurulumunu kendi sunucularımıza yapıp hazır hale getiriyoruz. Size vereceğimiz admin panel sayesiyle web sitenizi kolaylıkla güncelleyebileceksiniz.

 

Anahtar Kelimeler: script  dernek script  hazır script  dernek sitesi  
Yönetim Panel Tanıtım Videolarıİletişim Formu
Ad, Soyad (*)
 
E-posta
 
Telefon (*)
 
Mesajınız
  
 Web Sitesinin Derneklere Faydaları

Derneklerin amaçları arasında daha fazla üyeye sahip olmak, haber ve etkinliklerinin hızlı doğru bir şekilde üyesine ulaştırılmasını sağlamak bunu sağlayan en büyük araçlarından biri web sitesi oluşturmaktan geçiyor.

Dernek web sitesi ile haber ve duyurularını en ucuz ve etkili şekilde ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında resim ve video paylaşarak görsel olarak kullanıcılara daha fazla anlatımda bulunabilirsiniz. 

Yapmış olduğumuz örnek dernek sitesini inceleyebilir sipariş verebilirsiniz.


Dernek Köy Sitesini Nasıl Kurabilirim ?

Dernek köy sitesi kurulum işlemleri sadece beş adımda gerçekleşmektedir. 
 

1- Örnek Demo İncelemesi
Örnek Demo sayfamızı tıklayarak Dernek ve Köy Sitesinin özellikleri ve tasarım hakkında bilgi alınız.

 
2- Sipariş
Sitemizde sipariş ver sayfasında sipariş veriyorsunuz. 

 
3- Ödeme Kısmı
Sipariş ver sayfasında banka havalesi ile kredi kartı ile ödemenizi yapıyorsunuz.

 
4- Dernek Köy Site Kurulumu Yapılıyor
Ödemenizden sonra müşteri temsilcimiz sizi arayacak.  İsterseniz 0212 436 8360 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz. Kurulum işlemlerine başlayacağız.

 
5- Web Siteniz Yayında...
1 günde Web siteniz açılmış olup yönetim panel şifreniz mail adresinize gönderilmekte.

 


Dernek sitesi yaptırmak istiyorum

Dernek sitesi yaptırırken sektöründe isim yapmış firma ile çalışmanız daha doğru olur. Size teknik destek sağlayacak, yıllık uzatım öncesinde sizi uyaracak, site içeriklerinizi yedekleyecek, site bakımını yapacak firma olmaldır.

Sipariş esnasında  web site trafik kotası, disk kotası olmamasına dikkat ediniz. Aksi halde bir süre sonra içerik ekleyemezsiniz veya web sitenizin erişimi kapanır.


Derneklere Üye Aidat Takip Yazılımı

Yapmış olduğumuz dernek köy sitelerinin yönetim paneline Aidat takip yazılımı ekledik. Eğer web sitenizde aidat takip yazılımı bulunmuyorsa bizimle iletişime geçerek web sitenize entegre edelim.

Üye İşlemleri menüsünde resmi ve site üyeleri diye iki ayırıyoruz.

Resmi üyelerinizin aidatlarını girebilir yıllar itibariyle kontrol edebilirsiniz. İstediğiniz kadar yıl ekleyebilirsiniz.

Üyenizde web sitenize girerek kendi aidat borcunu online olarak  görebilir takip edebilir.

Ayrıca üyeye ait tüm bilgileri girebilir güncelleyebilirsiniz.

 


Dernek sitesine resim ekleme işlemleri

Bize sipariş vermenizden sonra size yönetim paneli sunuyoruz. Fotoğraf galerisi, yönetim kurulu, haberler ve diğer tüm sayfa içeriklerine resim eklerken bilgisayarınıza resim işleme programını kurmanıza resimleri küçültme gibi ebatlandırma işlemlerine  gerek yok.  Sistemimiz sizi hiç uğraştırmadan kendisi resmi ebatlandırmaktadır.

arayalım