Ad Soyad: Cemal DURMAZ
Şehir: İzmir
Tarih: 17.03.2022 10:36:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Çok kısa bir zaman içinde harika bir web sayfası ile bizleri buluşturduğunuz için çok teşekkür ederim. Kullanım kolaylığı inanılmaz, çok fazla bilgisayar bilgisine sahip olmazsam da yönetici panelini kullanmakta hiç zorlanmadım. Ayrıca her aradığımda yardımını esirgemeyen Özgür beye de ayrıca teşekkür etmek isterim. Büyük bir memnuniyetle web sayfamızı kullandığımızı belirtmek istiyorum. Yazarlar ve Şairler Dernek başkanı olarak çok teşekkür ediyorum.
Ad Soyad: Bekir kılcı
Şehir: Şanlıurfa
Tarih: 3.03.2022 14:40:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Siteniz dernek olarak çok idael ve kullanışlı aradığımız özellikleri mevcut kolay bir paneli var teşekkür ediyorum
Ad Soyad: CAHİT GENÇ
Şehir: İzmir
Tarih: 4.08.2021 22:32:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Herkese selam; Aşağıda yazacaklarım tamamen sami düşüncelerimizdir. 10 yıl bir yazılım firmasının Bölge Md. olarak çalıştım. EKAF (Ege Karadeniz Dernekleri Kurucu üyesi olup 7 farklı derneğinde üyesiyim. 4 derneğin de kurucusuyum. Araştırmalarım sonucunda bulduğum HAZIR DERNEK SİTESİ proğramı beni çok mutlu etti. Kullanımı kolay, data girişi, düzenlemesi, silmesi çok rahat. En önemlisi Resmi üyelerin aidat takibi, online ödeme imkanı vs. Üye kayıt formunun indirilebilinmesi, bir çok dosyayı indirme imkanı, Borç sorgulama, Haberlerin ücretsiz takibi, üyeler ile iletişim vs. HARİKA BİR PROĞRAM. Bence bunu ÖZGÜR BEYEDE söyledim fiyatının on kat değerinde bir fiyat. O kadar data girişini yaparken programın KALİTESİNİN farkına varıyorsunuz. Açıkcası SATIŞ SONRASI İLGİ _ DESTEK MÜKEMMEL. Herkese İÇTENLİKLE TAFSİYE EDİYORUM.
Ad Soyad: Hakan ALGAÇ
Şehir: Ankara
Tarih: 6.04.2017 11:36:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Merhaba Degerli Kullanıcılar, Hiç Düşünmeden Ürünü Satınalabilirsiniz. Facebook ta nasıl resim ekliyor kaldırıyor iseniz sitedede aynı şekildi...Yönetim PANELİ kesinlikle çok çok basit bir şekilde tasarlanmış....Herşeyi sizin yönetmenize izin veren bir panel...ve ÇOK KULLANIŞLI...Şiddetle Tavsiye EDERİM...En önemlisi Telefonla aradıgınızda bile sormuş oldugunuz sorulara SICAK SAMİMİ ve İçten yaklaşımla anlatıyorlar....SAGLIKLI BİR İLETİŞİM İÇTEN BİR GÜLÜMSEME İLE BAŞLAR.....Saygılar,
Ad Soyad: Hüseyin Kaya
Şehir: Türkiye Dışı
Tarih: 14.06.2016 19:41:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Sitemiz arzu etmis oldugumuz sekilde hizli bir sekilde uyarlandi ve hic takintisiz kasmadan calisiyor.Panel kullanimi cok rahat ve anlasilir.islerinde basarilar saygilar sunarim.
Ad Soyad: bertiz vakfı
Şehir: Kahramanmaraş
Tarih: 14.03.2016 17:55:00
Hakkımızda düşünceleriniz: özgür beyin dosthane ve sıcak ,samimi ilişkilerinden dolayı teşekkürler. ihtiyacımızı hızlı gidermekle beraber her zaman özgür beye ulaşabiliyoruz.
Ad Soyad: Dr. Taner UYSAL
Şehir: Muğla
Tarih: 9.08.2015 14:58:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Başta Özgür Bey olmak üzere tüm Pnoks Yazılım'da emeği olan herkese can-ı gönülden teşekkür eder şükranlarımı bildiririm. Özet olarak şunu söyleyebilirim ki; Şu ana kadar tanık olduğum en güzel ve en rahat kullanımı olan web sitesi yazılım programı. Sektörde en üst sıralarda herzaman varolmanız temennilerimle. Sevgiyle esenkalın.
Ad Soyad: KAKSED
Şehir: Kayseri
Tarih: 11.06.2014 10:09:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Kayseri avukat katipleri ve sekreterleri derneği olarak çok teşekkür ediyoruz. Göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı ayrıca teşekkürlerimizi iletiyoruz. Özellikle sitenin bir gün içinde kullanıma hazır olması bizi çok şaşırttı.Siteyle alakalı bizlerinde görüşlerini değerlendirmeye alması farklı yollar önermesi bizi çok memnun etti.Umarım uzun yıllar çalışırız kendisiyle. Göstermiş olduğunuz emek ve ilginize bu profesyonel ekibe tekrardan çok teşekkürler.
Ad Soyad: Levent Yüksel
Şehir: İstanbul
Tarih: 15.04.2014 13:16:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Pertevniyal lisesi öğrencilere yardım derneği olarak Özgür beye çok çok teşekkür ederiz.Samimi ve işinde uzman biriyle çalışmak çok güzeldi. Sanırım kendisiyle uzun seneler çalışacağız.
Ad Soyad: Rasim KIRVELİ
Şehir: Kocaeli
Tarih: 26.11.2013 15:09:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Öncelikle, Hızlı ve Dosthane yaklaşımınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Böyle bir yazılım yaptığınız için çok teşekkür ediyorum.Kullanımının basitliği, bizlere çok faydalı olmuştur.Ben bu firmaya gerçekten olumlu ve memnuniyetli bir müşteri olarak referansıyım.İlgilerine ve emeklerine saygılar.
Ad Soyad: Yahya Suiçmez
Şehir: Lefkoşe
Tarih: 17.05.2013 10:56:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Uzun zamandır bir köy sitesi kurma düşüncesindeydik. Çok araştırdık. Sonunda Hazır Dernek Sitesiyle tanıştık. Sitemizi aldık. Bir günde siteyi oluşturup bize teslim ettiler. Ayrıca kuruluştan bu güne teknik destek konusunda yardımlarını hiç esirgemediler. Özellikle Özgür beyin bize gösterdiği ilgi ve sabrına çok teşekkür ederiz.
Ad Soyad: emrah yıldız
Şehir: İstanbul
Tarih: 19.02.2013 12:48:00
Hakkımızda düşünceleriniz: özgür beye sabır ve ilgi alakalarından dolayı çok teşekkür ederim...
Ad Soyad: Şeref Özcan
Şehir: Kastamonu
Tarih: 23.04.2012 19:38:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Başkanı olduğum derneğe nasıl bir web site yaptırmalıyım diye araştırırken,hazır dernek sitesi ile karşılaştım.Demosuna baktım bir dernek için yeterli detay var,hiç düşünmeye gerek yok budur dedim ve hemen sipariş ettim.Hazır olan şablonu derneğimize uyarladılar,bir günde web sitemiz oldu. Kendilerine teşekkür ederken,bu tür arayış içerisinde olan derneklere de tavsiye ederim..
Ad Soyad: orhan yuce
Şehir: İstanbul
Tarih: 3.04.2012 09:02:00
Hakkımızda düşünceleriniz: sıtenın ılk kurulacagı gunden ıtıbaren her turlu bılgı sabır ve anlayıs gosterdıgı ıcın ozgur beye cok tesekkur ederım basarılarının devamını dılerım.
Ad Soyad: Mehmet Ali Tüz
Şehir: İstanbul
Tarih: 22.02.2012 08:15:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Derneğimize yapmış oldukları site için ve ayrıca sonrası teknik destek,ilgi ve alakalarından dolayı hazırderneksitesi.com çalışanlarına şükranlarımızı sunarım.
Ad Soyad: Hamit Erdoğdu
Şehir: İstanbul
Tarih: 16.01.2012 09:49:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Tüm hemşerilerimiz sitemiz sayesinde birlik içinde oldular köyümüze daha fazla destek aldık. Emekleriniz için teşekkürler.
Ad Soyad: Kemal Ekinci
Şehir: Bayburt
Tarih: 25.12.2011 20:15:00
Hakkımızda düşünceleriniz: Tüm çekincelerime karşın köyümüzün derneğine site yaptırdım, 1 günde teslim etiler teslim sonrasında hiç sorun olmadı teknik destekleri düşündüğümden iyi çıktı.

Nasıl Çalışır ?

İlk siparişinizden sitenizi teslim alana kadar olan çalışma çizelgemiz için aşağıdaki butonu tıklayınız.
NASIL ÇALIŞIR >>

Ücretsiz Deneyin

Whatsapp Canlı Destek
Whatsapp Canlı Destek