Hazır Dernek Sitesi

Blog Yazıları


İzmir Dernek Sitesi


İzmir bölgesinde birçok dernek web site tasarımı yaptık. Sizi de aramızda görmek isteriz. Hizmet verdiğimiz ilçeler bergama, bornova, çeşme, menemen, menderes, buca, urla, ödemiş, narlıdere, kınık, kemalpaşa, karabağlar, beydağ, seferhisar, tire ilçe ve köylerini tanıtarak İzmir özlemenizi gidermekteyiz. İzmir de dernek sitesi isterseniz 1 günde kurulumu yapıp web sitenizi açıyoruz. Örnek demo sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Anahtar Kelimeler: İzmir  bergama  bornova  çeşme  menemen  menderes  dernek sitesi  dernek  İzmir dernek sitesi  İzmir dernek  dernek web site tasarımı  İzmirliler deneği  
Yönetim Panel Tanıtım Videolarıİletişim Formu
Ad, Soyad (*)
 
E-posta
 
Telefon (*)
 
Mesajınız
  
 Web Sitesinin Derneklere Faydaları

Derneklerin amaçları arasında daha fazla üyeye sahip olmak, haber ve etkinliklerinin hızlı doğru bir şekilde üyesine ulaştırılmasını sağlamak bunu sağlayan en büyük araçlarından biri web sitesi oluşturmaktan geçiyor.

Dernek web sitesi ile haber ve duyurularını en ucuz ve etkili şekilde ulaştırabilirsiniz. Bunun yanında resim ve video paylaşarak görsel olarak kullanıcılara daha fazla anlatımda bulunabilirsiniz. 

Yapmış olduğumuz örnek dernek sitesini inceleyebilir sipariş verebilirsiniz.


Dernek Köy Sitesini Nasıl Kurabilirim ?

Dernek köy sitesi kurulum işlemleri sadece beş adımda gerçekleşmektedir. 
 

1- Örnek Demo İncelemesi
Örnek Demo sayfamızı tıklayarak Dernek ve Köy Sitesinin özellikleri ve tasarım hakkında bilgi alınız.

 
2- Sipariş
Sitemizde sipariş ver sayfasında sipariş veriyorsunuz. 

 
3- Ödeme Kısmı
Sipariş ver sayfasında banka havalesi ile kredi kartı ile ödemenizi yapıyorsunuz.

 
4- Dernek Köy Site Kurulumu Yapılıyor
Ödemenizden sonra müşteri temsilcimiz sizi arayacak.  İsterseniz 0212 436 8360 nolu telefondan bizi arayabilirsiniz. Kurulum işlemlerine başlayacağız.

 
5- Web Siteniz Yayında...
1 günde Web siteniz açılmış olup yönetim panel şifreniz mail adresinize gönderilmekte.

 


Dernek sitesi yaptırmak istiyorum

Dernek sitesi yaptırırken sektöründe isim yapmış firma ile çalışmanız daha doğru olur. Size teknik destek sağlayacak, yıllık uzatım öncesinde sizi uyaracak, site içeriklerinizi yedekleyecek, site bakımını yapacak firma olmaldır.

Sipariş esnasında  web site trafik kotası, disk kotası olmamasına dikkat ediniz. Aksi halde bir süre sonra içerik ekleyemezsiniz veya web sitenizin erişimi kapanır.


Derneklere Üye Aidat Takip Yazılımı

Yapmış olduğumuz dernek köy sitelerinin yönetim paneline Aidat takip yazılımı ekledik. Eğer web sitenizde aidat takip yazılımı bulunmuyorsa bizimle iletişime geçerek web sitenize entegre edelim.

Üye İşlemleri menüsünde resmi ve site üyeleri diye iki ayırıyoruz.

Resmi üyelerinizin aidatlarını girebilir yıllar itibariyle kontrol edebilirsiniz. İstediğiniz kadar yıl ekleyebilirsiniz.

Üyenizde web sitenize girerek kendi aidat borcunu online olarak  görebilir takip edebilir.

Ayrıca üyeye ait tüm bilgileri girebilir güncelleyebilirsiniz.

 


Dernek sitesine resim ekleme işlemleri

Bize sipariş vermenizden sonra size yönetim paneli sunuyoruz. Fotoğraf galerisi, yönetim kurulu, haberler ve diğer tüm sayfa içeriklerine resim eklerken bilgisayarınıza resim işleme programını kurmanıza resimleri küçültme gibi ebatlandırma işlemlerine  gerek yok.  Sistemimiz sizi hiç uğraştırmadan kendisi resmi ebatlandırmaktadır.

arayalım