Bu sitede yapacağınız alışverişler 256bit SSL ile korunmaktadır.

Dernek Scripti


Dernek Scripti

Dernek Scriptimiz kullanımı kolay sorunsuzdur. Kurulumu 1 günde biz tamamlayıp size yönetim panel şifrelerinizi mail adresinize gönderiyoruz kullanmaya başlıyorsunuz. 


Derneklere özel web sitemizi örnek demo sayfamızı inceleyebilirsiniz.  Hazır script kopyala yapıştır şeklinde olmayıp, Asp.net C# dili ile yazılımış olan sitemizi sorunsuz kullanabilirsiniz. 

Yönetim paneli oldukça kolay olup örnek olarak bir resim ekleyecek iseniz sadece gözat ekle diyorsunuz. Resimi küçültme büyültme işlemleri ile uğraşmıyorsunuz. Sistem kendisi ebatlandırmakta. Haber eklemek istiyorsanız haber başlığı açıklama yazıp ekle butonuna tıkladığınızda haber eklenmekte.   Dernek site scripti mizin kullanımı için herhangi bir eğitime gerek bulunmayıp kullanımı basittir.

 

Wordpress ve Joom Hazır Scriptlerinden Farkınız Nedir?

Wordpress ve Joom hazır sistemlerdir. Açık kaynak kodlu olduklarından yazılım açıklarını herkes tarafından bilinir ve yönetim panelini kullanması oldukça zordur. Yönetim paneli kullanmak için nerdeyse bir uzman olmanız gerekiyor veya bir eğitim almanız gerekiyor. Bizde ise tasarım ve yazılım kendi ekibimiz tarafından hazırlanmış olup (MVC/C#) kaynak kodları kapalı olup güvenlidir. Panelimizin kullanımı oldukça basittir. Menü yapılarımız modülerimiz bilgisayar eğitimi almamış kişiler dahi rahatlıkla kullanabilme düzeyindedir. Yönetim panelimiz kesinlikle tek bir arıza sorun çıkarmaz ürünümüzün arkasındayız aksi halde ödediğiniz tutarı iade ediyoruz.

 

Kendi hostingime kurabillirmiyim?
Yazılımımız kaynak kod korumalı olup kendi güvenli sunucularımızda barındırıyoruz. Yedekleme bakım teknik destek hizmetimizin içerisindedir.


Teknik destek için ücret alıyormusunuz?
Dernek Sitesi Scriptinizi kullandığınız sürece ücretsiz teknik desteğimiz mevcuttur.


Web sitem kaç günde teslim edilir?
Siparişinizden bir gün sonra web siteniz teslim edilir. Sipariş formunda belirtiğiniz mail adresine yönetim panel şifreleri gönderilir. Bu şifre ile web sitenizi düzenleyebilirsiniz, ekleme çıkarma yapabilirsiniz.Anahtar Kelimeler: dernek  script  dernek script  hazır dernek script  dernek site script  dernek sitesi scripti  


dernek sitesi tasarımı

dernek sitesi tasarımı