Kullanıcı Görüşleri


 
Ad Soyad Hakan ALGAÇ
Şehir Ankara
Tarih 6.4.2017 11:36:09
Hakkımızda düşünceleriniz Merhaba Degerli Kullanıcılar, Hiç Düşünmeden Ürünü Satınalabilirsiniz. Facebook ta nasıl resim ekliyor kaldırıyor iseniz sitedede aynı şekildi...Yönetim PANELİ kesinlikle çok çok basit bir şekilde tasarlanmış....Herşeyi sizin yönetmenize izin veren bir panel...ve ÇOK KULLANIŞLI...Şiddetle Tavsiye EDERİM...En önemlisi Telefonla aradıgınızda bile sormuş oldugunuz sorulara SICAK SAMİMİ ve İçten yaklaşımla anlatıyorlar....SAGLIKLI BİR İLETİŞİM İÇTEN BİR GÜLÜMSEME İLE BAŞLAR.....Saygılar,
Ad Soyad Hüseyin Kaya
Şehir Türkiye Dışı
Tarih 14.6.2016 19:41:06
Hakkımızda düşünceleriniz Sitemiz arzu etmis oldugumuz sekilde hizli bir sekilde uyarlandi ve hic takintisiz kasmadan calisiyor.Panel kullanimi cok rahat ve anlasilir.islerinde basarilar saygilar sunarim.
Ad Soyad bertiz vakfı
Şehir Kahramanmaraş
Tarih 14.3.2016 17:55:22
Hakkımızda düşünceleriniz özgür beyin dosthane ve sıcak ,samimi ilişkilerinden dolayı teşekkürler. ihtiyacımızı hızlı gidermekle beraber her zaman özgür beye ulaşabiliyoruz.
Ad Soyad Dr. Taner UYSAL
Şehir Muğla
Tarih 9.8.2015 14:58:15
Hakkımızda düşünceleriniz Başta Özgür Bey olmak üzere tüm Ventine Grup Yazılım'da emeği olan herkese can-ı gönülden teşekkür eder şükranlarımı bildiririm. Özet olarak şunu söyleyebilirim ki; Şu ana kadar tanık olduğum en güzel ve en rahat kullanımı olan web sitesi yazılım programı. Sektörde en üst sıralarda herzaman varolmanız temennilerimle. Sevgiyle esenkalın.
Ad Soyad KAKSED
Şehir Kayseri
Tarih 11.6.2014 10:09:14
Hakkımızda düşünceleriniz Kayseri avukat katipleri ve sekreterleri derneği olarak çok teşekkür ediyoruz. Göstermiş oldukları yakın ilgi ve alakadan dolayı ayrıca teşekkürlerimizi iletiyoruz. Özellikle sitenin bir gün içinde kullanıma hazır olması bizi çok şaşırttı.Siteyle alakalı bizlerinde görüşlerini değerlendirmeye alması farklı yollar önermesi bizi çok memnun etti.Umarım uzun yıllar çalışırız kendisiyle. Göstermiş olduğunuz emek ve ilginize bu profesyonel ekibe tekrardan çok teşekkürler.
Ad Soyad Levent Yüksel
Şehir İstanbul
Tarih 15.4.2014 13:16:03
Hakkımızda düşünceleriniz Pertevniyal lisesi öğrencilere yardım derneği olarak Özgür beye çok çok teşekkür ederiz.Samimi ve işinde uzman biriyle çalışmak çok güzeldi. Sanırım kendisiyle uzun seneler çalışacağız.
Ad Soyad Rasim KIRVELİ
Şehir Kocaeli
Tarih 26.11.2013 15:09:15
Hakkımızda düşünceleriniz Öncelikle, Hızlı ve Dosthane yaklaşımınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum. Böyle bir yazılım yaptığınız için çok teşekkür ediyorum.Kullanımının basitliği, bizlere çok faydalı olmuştur.Ben bu firmaya gerçekten olumlu ve memnuniyetli bir müşteri olarak referansıyım.İlgilerine ve emeklerine saygılar.
Ad Soyad Yahya Suiçmez
Şehir Lefkoşe
Tarih 17.5.2013 10:56:19
Hakkımızda düşünceleriniz Uzun zamandır bir köy sitesi kurma düşüncesindeydik. Çok araştırdık. Sonunda Hazır Dernek Sitesiyle tanıştık. Sitemizi aldık. Bir günde siteyi oluşturup bize teslim ettiler. Ayrıca kuruluştan bu güne teknik destek konusunda yardımlarını hiç esirgemediler. Özellikle Özgür beyin bize gösterdiği ilgi ve sabrına çok teşekkür ederiz.
Ad Soyad emrah yıldız
Şehir İstanbul
Tarih 19.2.2013 12:48:24
Hakkımızda düşünceleriniz özgür beye sabır ve ilgi alakalarından dolayı çok teşekkür ederim...
Ad Soyad Şeref Özcan
Şehir Kastamonu
Tarih 23.4.2012 19:38:50
Hakkımızda düşünceleriniz Başkanı olduğum derneğe nasıl bir web site yaptırmalıyım diye araştırırken,hazır dernek sitesi ile karşılaştım.Demosuna baktım bir dernek için yeterli detay var,hiç düşünmeye gerek yok budur dedim ve hemen sipariş ettim.Hazır olan şablonu derneğimize uyarladılar,bir günde web sitemiz oldu. Kendilerine teşekkür ederken,bu tür arayış içerisinde olan derneklere de tavsiye ederim..
Ad Soyad orhan yuce
Şehir İstanbul
Tarih 3.4.2012 09:02:22
Hakkımızda düşünceleriniz sıtenın ılk kurulacagı gunden ıtıbaren her turlu bılgı sabır ve anlayıs gosterdıgı ıcın ozgur beye cok tesekkur ederım basarılarının devamını dılerım.
Ad Soyad Mehmet Ali Tüz
Şehir İstanbul
Tarih 22.2.2012 08:15:26
Hakkımızda düşünceleriniz Derneğimize yapmış oldukları site için ve ayrıca sonrası teknik destek,ilgi ve alakalarından dolayı hazırderneksitesi.com çalışanlarına şükranlarımızı sunarım.
Ad Soyad Hamit Erdoğdu
Şehir İstanbul
Tarih 16.1.2012 09:49:07
Hakkımızda düşünceleriniz Tüm hemşerilerimiz sitemiz sayesinde birlik içinde oldular köyümüze daha fazla destek aldık. Emekleriniz için teşekkürler.
Ad Soyad Kemal Ekinci
Şehir Bayburt
Tarih 25.12.2011 20:15:12
Hakkımızda düşünceleriniz Tüm çekincelerime karşın köyümüzün derneğine site yaptırdım, 1 günde teslim etiler teslim sonrasında hiç sorun olmadı teknik destekleri düşündüğümden iyi çıktı.
arayalım