Bu sitede yapacağınız alışverişler 256bit SSL ile korunmaktadır.

Hazır Dernek Sitesi

Hazır Dernek Sitesi derneklere tam yönetimli dernek sitesi sunmaktadır.
Sunulan yönetim panelinde kendi haber duyuru resim ve videolarını rahatlıkla ekleyebilme, yeni sayfalar ve alt sayfalar oluşturma özelliği ile gelişmiş bir yönetim panelidir.
Hazır Dernek Sitesi dernek sitesi konusunda Türkiye'nin en iyi dernek yazılımıdır. Sektörün en eskisi ve yenilikçi firmasıdır. Geliştirdiğimiz Hazır Dernek Sitesi yazılımı ve tasarımı tamamı bize ait olup her yıl yeni versiyonlar çıkartarak 2012 den bu yana hazır dernek sitesini geliştiriyoruz.


Dernek Üyelik İşlemleri

Dernek web siteniz üzerinden kişiler üye olabilme üye girişi yapabilme özelliği olup, üyeler kendi aralarında site üyesi ve resmi üye olarak ayrılmaktadır. Hazır Dernek Sitesiden Üye yönetimi size verdiğimiz yönetim panelinden yapmaktasınız. Üyeler dernekweb sitesi üzerinden mesaj atabilme, resim ve video gönderebilme olanağına sahiptir. Siz site yöneticisi onay verirseniz resim ve videosu sitede yayınlanır.
Biz Hazır Dernek Sitesi olarak her şey site yöneticisinin onayı ile olmaktadır.


Dernek Online Aidat Yönetimi

Satın aldığınız Hazır Dernek Sitesi yönetim paneli üzerinden resmi üyeleri borçlandırabilir, mesaj atabilirsiniz. Üye ise dernek web sitesine girerek güncel aidat borcunu görebilir. Ödemesini gerçekleştirebilir. Online ödeme yöntemi olarak İyzico sanal pos firmasına üye olmanız, hesap kesim tarihlerinde ödemeniz belirtiğiniz banka hesabınıza yatırmaktadırlar.


Dernek Bağış Alma Yönetimi

Hazır Dernek Sitesi web siteniz üzerinden bağış almanızı kolaylaştırır. Bunun için Online ödeme İyzico'ya üye olmanızdan sonra bağış kategorileri ve tutarlarını tanımlayarak bağış alabilirsiniz.

dernek bağış alma
Dernek web sitenizde yukarıdaki gibi kutucuklar oluşturup bağış türü ve tutarı belirtebiliyorsunuz.


Farklı Dernek Tasarım Seçenekleri

Hazır Dernek Sitesi

üzerinde üç çeşit tasarım mevcut olup beğendiğiniz tasarımı 1 günde kurarak hizmetinize sunuyoruz.  Bu tasarım seçeneklerinde demo 2 ve demo 3 tasarımlarında farklı renk seçenekleri mevcut olup kullanıcı odaklı derneğin tüm ihtiyaçları gözetilerek tasarımı yapılmıştır.
Hazır Dernek Web Sitesi günümüz web sitelerinin w3 standart ölçü ve kodlamasında responsive mobil uyumlu olup, tüm cihazlar ile uyumludur. • Kredi Kartı Modülü, üyelerinizden bağış veya aylık yıllık aidat alma, kurban bağışı v.b. ödemeleri web siteniz üzerinden kredi kartıyla alabilirsiniz.
 • Ana kategori bölümlerine sınırsız kategori alt kategori (sayfa ve alt sayfa) oluşturma.
 • Sınırsız Haber ve Duyuru Ekleme / Ziyaretçilerinizin habere yorum eklemesi
 • Dernek Tarihçesi ve Tüzük Sayfaları
 • Yönetim Kurulu, Kurucular, Kadın Kolları, Gençlik Kolları, Denetim Kurul Sayfaları
 • Dernek Başkanı Mesaj Sayfası
 • Köyünüzün veya Beldenizin Tanıtımı ile Tarihçe Sayfaları
 • Fotoğraf ve Video Galerisi
 • Üyelik Sistemi - Üyelere Özel Sayfalar, Üyelik Mesaj Sistemi, Üyelerinizin web sitenize Resim ve Video gönderebilme özelliği
 • Üye Aidat Takip Sistemi (Geniş raporlama aylar ve yıllar itibariyle toplam borç alma, yazdırma excell çıktı mevcut.)
 • Derneğinize veya Köyünüze ait mail hesaplarınızın açılması.

Derneğe Reklam Alabilme

Hazır Dernek Sitesi olarak sağladığımız web sitelerinde firma rehberi ve iki adet sponsorlarımız başlığı adında 3 adet reklam alanı mevcuttur. Bu alanlara sınırsız reklam alabilirsiniz. Derneklerimiz genellikle kendi üyelerinin kartviziti veya logosunu web adreslerini ekleyerek tanıtımlarını yapmaktadırlar.


Dernek Sitesi Oluşturma Sipariş

Dernek web sitesi temalarımızı incelemek istiyorsanız Dernek Sitesi Demo adresini tıklayınız.

Ücretsiz Deneyin